LEAF

Prindi leht

Tutvustus

Varustustasemed

PÕNEVUSE PAKKUMISEKS LOODUD INNOVATSIOON

NISSANi uuendusliku kliendikeskse lähenemisviisi tulemuseks on NISSAN LEAFi üle 100 põneva uue omaduse, mille hulgas on näiteks värskendatud Carwings süsteem ja isegi liitiutmioonakude mahutavuse garantii. Muude täiustuste seas on suurem pakiruum, esiosas asuv laadimisport, i-Key ja veelgi kasvanud mugavus.UUS LEAF: TEEME PARIMA VEEL PAREMINI

TÄNASEKS LOODUD ELEKTRIAUTO, MIS ON SUUNATUD TULEVIKKU

Lihtne juurdepääs esiosas asuvale laadimispordile, laadimispordi LED-valgusti, suurem pakiruum, tunduvalt kasvanud mugavus ja NISSAN LEAFi kättesaadavus mitte ühes, vaid kolmes varustustasemes - kõik see on klientide tagasiside tulemus.SUJUV JA MUGAV SÕIT

VAIKNE, VIIMISTLETUD, LÕÕGASTAVAM

Uue NISSAN LEAFi täiustatud šassii, mis on uurimis- ja arendustöö tulemusel viidud vastavusse Euroopa nõuetega, tagab parema juhitavuse ning pakub roolis olles rohkem sõidurõõmu ja põnevust.
Need jõudluse ja võimsusega seotud täiustused tagavad auto mõõtmete seisukohast suurema valikuvõimaluse: kui varem olid elektrisõidukid väikesed ja imeliku välimusega, siis nüüd on neid igasuguseid ja igas suuruses, kuni atraktiivse pereauto ja kaubikuni välja. Auto on varustatud roolivõimendi, kliimaseadme ja muude mugavustega, millega olete juba harjunud, lisaks on on pakkuda palju uutki. Autoga saate suhelda nutitelefoni ja sülearvuti kaudu: saate vaadata, millised laadimispunktid teele jäävad,

ning salongisoojenduse või -jahutuse sisse lülitada, et autosse istudes oleks sees paras temperatuur. Summutajat pole ja garaaži astudes vastikut tossu sisse hingama ei pea, see on asi, mis tasub märkimist.

ELEKTRISÕIDUKITE JÕUDLUS

ÄKILINE KIIRENDUS JA KIIRTEELE SOBIV SÕIDUKIIRUS ELEKTRIAUTOLT

Aastaid tagasi loodud esimesest elektrisõidukite põlvkonnast saadik on nende tehnoloogia, disain ja tõhusus uskumatult kaugele arenenud. Ei mingit aeglast ja tuima sõitu enam - LEAFi-taolised elektriautod on kujunenud elujõuliseks ja atraktiivseks valikuks kõigile autojuhtidele.
Üha enamate suurte autotootjate tooteseerias on juba praegu elektrisõidukeid või siis plaanitakse mõni selline peagi turule tuua, ning koostöös riigivõimudega püütakse neist teha konkurentsivõimeline ja taskukohane valik. Tänapäevased elektrisõidukid tagavad äkilise kiirenduse, parema väändemomendi 

ja suure tippkiiruse, mis on võrreldavad sõidukogemusega, mida pakuvad bensiini- ja diiselmootoriga autod, ainult et elektrisõidukid on vaiksemad, säästlikumad ja märksa keskkonnasõbralikumad. Puhas rõõm - ja ei mingit vingu.

KEERULINE, KUID SÕBRALIK TEHNOLOOGIA

Uue NISSAN Carwings süsteemi abil saate oma elektriauto soojendust ja laadimist reguleerida kaugjuhtimise teel, samuti aga salvestab see infot laadimise, kasutusviisi ja läbitud vahemaa kohta.

Uus NISSAN LEAF tõotab oma varasemast rohkemate sõidurežiimide, kiiremate laadimisvõimaluste ja suurenenud sõiduulatusega lõbusamat sõidukogemust kui iial varem.  

MIDA SOOVIKSITE KUULATA?

Uue LEAFi stiilsesse salongi pigaldatud BOSE Energy Efficient Series helisüsteem pakub rõõmu igaühele. Tahate subwooferi kõminat? Aga palun. Mis ka ei mängiks, annab see uus elektriauto teile võimaluse muusikat täiel määral nautida.


B-MODE SÕIDUREŽIIM

B-mode on tava- ja säästurežiimile lisatud täiendav sõidurežiim. See annab võimaluse hoogu maha võttes kasutada regeneratiivset pidurdamist ja seega energiat juurde toota. Eriti kasulik on see mäest alla sõites.


LIHTNE PARKIMINE JA OHUTUM SÕIT

NISSAN LEAF on varustatud täisvaatemonitoriga (Around View Monitor, AVM), mis aitab täpselt parkida. Kaamerad annavad sõiduki ümbrusest 360° ülaltvaate. Tulemus: alati täiuslik parkimine.