Tagasi

JAANIPÄEVANI KÕIK 2018. AASTA NISSAN JUKED TEHASEHINDADEGA!

EI MINGEID JÄRELEANDMISI TEHNOLOOGIA OSAS.

Nissan Juke manuaalkäigukasti hinnad alates 13 908 € ja automaatkäigukasti hinnad alates 14 808 €.

Lisaks kingituseks kaasa võtmed kätte pakett!

2018 Nissan JUKE on nüüd 100% valmis teie sõidumõnu suurendama tänu 360° helikogemusele, mida pakub BOSE® Personal® helisüsteem, intelligentsele tehnoloogiale ja imelistele personaliseerimise võimalustele. Välimust ja salongi on täiustatud uute stiilsete värvikombinatsioonide ning pakettidega, et teie auto oleks just täpselt teie moodi. Luksuslikuma ilme annavad uued elemendid, nagu esitulede sisemuse tume värvitoon, tumedad suunatuled küljepeeglitel, tume kroomitud esivõre ja eesmised LED-udutuled. Nissan JUKE viib nüüd sõidurõõmu maksimumini.

Kui te olete Nissani omanik ja olete You+Nissan lojaalsusprogrammi liige, siis lisaks tavapakkumisele saate osa You+Nissan lojaalsuspakkumisest – Nissan 5* pikendatud garantii üheks aastaks TASUTA VÕI Nissan+ Hooldusleping 5 aastaks, 3 aastase lepingu hinnaga.

Nissan Juke manuaalkäigukasti hinnad alates 13 908 € ja automaatkäigukasti hinnad alates 14 808 €.

See pakkumine kehtib kuni "23.06.2018"

*pakkumine kehtib kuni 23.06.2018. Pakkumist ei saa kombineerida teiste pakkumiste ega soodustustega v.a. You+Nissan lojaalsuspakkumisega. You+Nissan lojaalsuspakkumine kehtib You+Nissan lojaalsusprogrammi liikmetele, kes ostavad uue Nissan Juke eraisikuna. Rohkem infot lojaalsuspakkumise kohta leiate You+Nissan portaalist, www.nissan.ee/you+. Pildid on illustreeriva tähendusega. Nissan Juke keskmine kütusekulu alates 4.0-6.0 l/100 km, CO2 emissioon alates 104 – 138 g/km.

Telli proovisõit Kontakt